Найбільш оплачуваними спеціалістами є Scala та Go-розробники у Києві — їхня зарплата становить $4000. І ще немало чув особисто про сініор розробників з діапазоном 4-5к чистими. Повір, в кожної долі є плюси і мінуси. Стресу на медіанній зп зазвичай менше ніж у верхньому квартилі.

React Native зарплата

Медіанна зарплата QA не змінилася і становить, як і пів року тому, $2000. Серед C#/.NET-розробників середня зарплата за пів року зросла у Senior — на $100 та зменшилася на $50 для Junior SE. За останні пів року динаміка середніх зарплат була негативною для SE та Senior SE — зменшилася на $200.

Середні зарплати і знання англійської

Інші варіанти зібрали суттєво менше відповідей. А ось найвищі середні зарплати у тих, хто використовує Play та Apache Spark. Серед додаткових мов програмування найбільш популярними є TypeScript (802 анкети) та PHP (217 анкет). Так середня зарплата JS-розробників, що використовують TypeScript, становить $2000, PHP — $1800. Найвищі середні зарплати у тих, хто, крім стандартних платформ, використовує у роботі React.js ($2600) і .NET Core ($2750). Динаміка відповідей вказує на зростання загального рівня володіння англійською мовою.

React Native зарплата

Цієї хвилі ми додали можливість обирати кілька додаткових мов програмування (до трьох) та розширили список варіантом TypeScript. Нижче представляємо перелік основних мов програмування з динамікою за 8 років, а також з розбивкою за додатковою мовою та фреймворками. JavaScript — мова програмування #1 в Україні, нею як основною користується 24% розробників, як додатковою — 41%.

JavaScript: динаміка

Ми рахуємо, скільки пропозицій отримав кожний кандидат та на яку зарплату. Наприклад, якщо Frontend-розробник у Києві із з/п $2500 отримав 10 пропозицій, то ми його порахуємо 10 разів. Якщо пропозицій не було, то і до статистики він не потрапить. Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження.

React Native зарплата

А чи є статистика про те, куди переходять розробники з віком після 45? Просто судячи з кількості архітекторів, їх не так багато треба. Це управління компанією, своя компанія чи вихід із ІТ? Мені якось соромно вкотре пояснювати тут, що нижня цифра означає, що 25% отримує МЕНШЕ, а верхня — що 25% отримує БІЛЬШЕ.

Щодо додаткових мов програмування, то частіше за інші розробники на Python використовують JavaScript (197 анкет). Laravel (339 анкет), Symfony та jQuery — найпопулярніші фреймворки і бібліотеки серед PHP-розробників. 80% респондентів використовують JavaScript як додаткову мову програмування. Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності.

Тут лише питання рівномірності розподілу «кожного десятого». У них тей же часовий пояс, що і у нас, їм зручно з нами працювати. Можна, звісно, react native developer гуяк-гуяк і в продакшн, але тоді падають боїнги. Топ-3 містами проживання серед розробників і далі є Київ (44%), Харків (14%) і Львів (13%).

совета по использованию Google Maps API с React Native

Всі учасники опитування свідомо занижають свої заробітні плати. Докладна інформація з розбивкою за категоріями, містами та досвідом у розділі «Зарплати». Знання англійської https://wizardsdev.com/ мови підвищує можливість отримувати більшу заробітну плату. Найчастіше Swift-розробники використовують Objective-C як додаткову мову з медіаною $2900.

Говорю без бахвальства, может кому-то будет интересно. Так, говорю про Senior розробників, лідів, архітекторів. Лікарю при імператору в давньому Китаї платили коли імператор здоровий і карали коли він хворів.

Найвищі зарплати в тих, хто додатково працює з Objective-C — $3375, Python — $3000. Junior SE з рівнем знання англійської вище середнього отримує $738, що на +$88 більше, ніж Junior SE з рівнем англійської нижче середнього. Для SE рівень зарплати зростає з рівнем знання англійської від $1500 до $2200, або на +$700. Для Senior SE діапазон ще більший — від $3000 до $3850, або на +$850. Найбільш популярні фреймворки серед Python-розробників — Django (224 анкети) і Flask (159 анкет).

Зарплаты в зависимости от размера компании

Зарплата Python-розробників становить $3800 для Senior SE (-$150), $2000 для SE і $700 для Junior SE (без змін). Все впирається в performance, який у свою чергу впирається в OS. Але якшо фігачити SPA на React, який дивиться на staging, який пишуть нормальні пацани на лінухах і вінді, то да — всьо харашо, прєкрасная маркіза. Так вон у меня в профиле написано же.

  • За останні пів року динаміка середніх зарплат була негативною для SE та Senior SE — зменшилася на $200 та $145 відповідно.
  • І ще немало чув особисто про сініор розробників з діапазоном 4-5к чистими.
  • Всі учасники опитування свідомо занижають свої заробітні плати.
  • Значного зростання порівняно з груднем 2019-го не відбулося.
  • Над кожним стовпцем вказана кількість анкет, що була отримана для конкретного зарплатного діапазону.

Представляємо третю аналітику щодо зарплат — цього разу про проджект-менеджерів, ейчарів, девопсів та інших ІТ-фахівців. У грудні 2022 року ми отримали 4179 відповідей від цих фахівців. І дивимося, що відбувалося з їхніми зарплатами. Вам необхідно оформити передплату на сайті, щоб мати доступ до всіх великих завдань. У завдання входить методика рішення, а також готовий проект з відповіддю до завдання. Середня зарплата розробника в Україні становить $2300 на місяць (після оподаткування), згідно з даними опитування за червень 2020 року.

Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту. Найвищі зарплати у Senior Back-end розробників — $3750, найнижчі — у Junior Front-end — $650. Щодо студентів, то найбільше отримують ті, хто навчається в ЧНУ ім. На найбільшу оплату праці розробник JavaScript, C#/.NET та Java (найпопулярніші мови) може розраховувати у Києві — $2350, $2800 та $3000 відповідно. Розподіл розробників за віком у червні 2020-го залишається стабільним, якщо порівнювати з минулими хвилями опитування. Медіана — 28 років, мода— 25 років (7,3%).

React-Native senior developer (iOS, Android)

У довгостроковому періоді числа будуть у 2-3 рази більше. Але майже у всіх Київ, 10+ років досвіду, ЗП в півтора-два рази вище ніж тут. 15% респондентів вказали, що не використовують додаткову мову програмування. Ну і це дуже дурна тема порівнювати перфоманс і зарплату. Зарплата складається з дуууже багатьох факторів і перш за все з вмінням продати себе, якщо ти цього не вмієш, то треба вчитися! Дуже шкода, що більшість «кодерів» цього не розуміють.

Частки тих, хто знає англійську на рівні Upper і вище, за останні пів року збільшилася на 3 п.п. За останні пів року динаміка середніх зарплат була негативною для SE та Senior SE — зменшилася на $200 та $145 відповідно. Серед Ruby/Rails-розробників середня зарплата за пів року помітно знизилась для позиції Software Engineer — на $275. Ми продовжуємо зимовий цикл статей про зарплати ІТ-фахівців в Україні. На черзі — огляд зарплат тестувальників. Цього разу зібрали 2364 відповіді від QA.

Рівно стільки, скіль за їх послуги будуть готові платити замовники і за скільки вони зможуть себе продати. Чому їх поєднали в одну позицію в опитуванні? Всі мої знайомі значно завищують свої заробітні плати при особистому спілкуванні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>